Kad je Skolari udario Dragutinovića! (VIDEO)

Vratićemo se u 2007.godinu i duel Portugala i Srbije u okviru kvalifikacija za odlazak na EURO 2008, a povod za to je rođendan Luisa Felipe Skolarija tadašnjeg selektora Portugala!

Utakmica je odigrana u Portugalu i završena rezultatom 1:1. Portugalci su poveli golom Simaa Sabrose u 11.minutu, a izjednačenje Srbiji doneo je Bane Ivanovi ć u 84.minutu utakmice. Ipak, senku na utakmicu bacio je bizaran incident u kome je posle jednog koškanja uz aut liniju selektor Portugala Luis Gelipe Skolari udario pesnicom reprezentativca Srbije Ivicu Dragutinovića! Ostali igrači sprečili su Dragutimovića da uzvrati Skolariju, pa je ceo incident završen isključenjima obojice. Skolari je zbog ovoga prvobitno kaznjen sa 4 utakmice, ali mu je nakon žalbe kazna smanjena na samo jednu utakmicu i novčanu kaznu.

Skolari se kasnije izvinio Portugalskom narodu, savezu i reprezentativcima zbog toga što je kako kaže zamahnuo rukom ka protivničkom igraču!