Kec u Nišu! (VIDEO)

Fudbaleri niškog Radničkog savladali su na svom terenu aktuelnog šampiona Srbije, beogradski Partizan rezulatom 1:0 u derbiju 25.kola Superlige Srbije!

Parni valjak je još jednom zaribao, ovoga puta u Nišu. Izabranici Miroslava Đukića prikazali su još jednu bledu i bezidejnu partiju i više od poraza teško da su zaslužili.

Tokom prvih 45 minuta Partizan je imao terensku inicijativu, ali sem pokušaja Ožegovića, nakon centaršuta Vulićevića, nije ozbiljnije pripretio golmanu Šaranovu.

U 75. minutu, domaći su u jednom od svojih retkih napada pronašli tupu u odbrani gostiju, a Milan Pavkov je savlado Vladimira Stojkovića za veliko slavlje na Čairu!

Miroslav Đukić je nakon primljenog gola posegnuo za izmenama, uveo u igru Sašu Ilića i Đorđa Ivanovića, ali to nije dalo rezultat.