Klajvertov sin je bolji igrač od oca?! (VIDEO)

Mnogi sinovi poznatih fudbalera pošli su stopama svojih očeva, a jedan od njih koji ovih dana privlači veliku pažnju javnosti je i sin legendarnog napadača Barselone i reprezentativca Holandije Patrika Klajverta!

Džastin Klajvert rođen je 5.Maja za nas nesrećne 1999.godine. Igra na poziciji levog krila, a po potrebi može da nastupi i na suprotnoj strani terena.

Mladi fudbaler Ajaksa prošao je sve reprezentativne selekcije Holandije, a trenutno nastupa za onu udrasta do 21 godine. U žižu javnosti došao je minulog vikenda kada je postigao het-trik u pobedi Ajaksa nad Rodom (5:1), a drugi gol je pravo remek delo!

Klajvert je bio strelac izjednačujućeg gola u nadoknadi prvog poluvremena, dok je u nastavku igre postigao još dva pogotka!