Kristal Palas pobedio, fenomenalna asistencija Milivojevića!

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su danas na Selhurst parku ekipu Brajtona, rezultatom 3:2.

,,Orlovi“ iz Londona predvodjeni kapitenom Lukom Milivojevićem došli su do važna tri boda u borbi za opstanak. Rezultat iz prvog polouvremena ostao je na snazi do kraja meča.

Domaćini su poveli jos u 5. minutu, Milivojević je uputio udarac iskosa iz šesnaesterca, golman Brajtona je uspeo da odbije loptu, a Vilfred Zaha je samo ubacio loptu u mrežu. Do 2:0 Kristal Palas je stigao u 14. minutu, posle kornera u šesnaestercu gostiju najbolje se snašao Džejms Tomkins. Četiri minuta kasnije gosti su smanjili preko Mareja na 2:1, da bi Zaha u 24. minutu opet povećao vođstvo ,,orlova“, posle odlične asistencije reprezentativca Srbije Luke Milivojevića. To nije bilo sve u prvom poluvremenu, desetak minuta kasnije Brajton dolazi do svog drugog pogodka, strelac je bio Iguerdo na asistenciju Lokadija.

Posle pet pogodaka u prvom delu, u drugom poluvremenu mreže su mirovale. Imale su obe ekipe šanse za gol, ali je ostao rezultat iz prvog poluvremena Kristal Palas-Brajton 3:2.

Kristala Palas ima sada 34 boda i 16. je na tabeli, Brajton je tri mesta ispred Palasa i ima boda više.