Orlići imaju maksimalni učinak

Mlada  fudbalska  repreznatacija  Srbije  je  danas  u  Jermeniji  pobedili  istoimenu   selekciju  sa  1:0. Jedini  gol  je  delo  Lutovca  u  53.  minuti.  Igrači  selektora  Gorana  Đorovića  su  ostvarili  petu  pobedu  i  imaju  maksmanih  15 bodova  posle  pet  utakmica.  Time  se  Srbije  približila  plasmanu  na  EP   koje će  biti  ogranizaovano 2019.  godine  u  Italiji  i  San  Marinu.  Pre  gola  igrača  Rada,  Lutovca,  Srbija  je  imala  nekoliko  prilika  da  zatrese  mrežu  Jermena. Najagiliniji  su  bili  Lutovac, Jović, Janković ,   a  mrežu  je u 42  minuti  promašio  Lutovac.  Promašaju  nisu  uneli  nervozu  i  timu,  pa  je  Lutovac  u  53  minuta   uz  malo sreće  ugurao  loptu  u  mrežu.  Strelac  jedinog gola na  utakmici  za  sajt  Fudbaskog  saveza  Srbije  je  rekao:

– Ovakve  utakmice  su  najteže, jer  smo  na  na  papiru  bili favoriti.   Nakon teškog  meča  protiv  Austrije, došli  smo  potrošeni, i najbitnije  da  smo   odneli  bodove. Ova  reprezentacija  ima  kvalitet,  da  ovu  grupu   prođe naporažena,  nadam  se  da  će  tako  i  biti,  rekao  je  napadač  Rada.