Prva pobeda Partizana u Ligi Evrope! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana savladali su na svom stadionu albanski Škenderbeg rezultatom 2:0, a strelci za crno-bele bili su Zoran Tošić i Leandre Tavamba!

Partizan je iskoristio pomoć svojih navijača kojih je bilo nešto više od 12000 na tribinama stadiona u Humskoj i došao do zlata vredne pobede koja donosi miran sanpred utakmicu sezone u narednom kolu kada u Beograd stiže Jang bojs!

Crno-beli su poveli u 39.minutu golom Zorana Tošića iz slobodnog udarca, da bi prednost duplirao Leandre Tavamba u 66.minutu na asistenciju Ognjena Ožegovića. Jedina mrlja na divno veče u Hunskoj je žuti karton Zorana Tošića zbog koga ga neće biti u timu protiv Jang bojsa!

Jang bojs je poražen na svom terenu od kijevskog Dinama pa Partizan sada sve drži u svojim rukama.

Pogledajte majstoriju Tošića za vođstvo Partizana!