Rekorder Kejhil srušio Siriju!

Reprezentacija Australije uspela je da eliminiše Siriju u baražu Azijskog dela kvalifikacija golom Tima Kejhila u 109.minutu prvog produžetka!

Sirija je povela u 6.minutu golom Omara Al Soma, ali je radost bila kratkog daha jer je Tim Kejhil već u 13.minutu izjednačio!

U nastavku utakmice Australija je imala veću inicijativu i više šansi, ali je i Sirija imala svoje prilike za gol. Ipak, do kraja je ostalo 1:1, pa se otislo u produžetke.

Već posle 4 minuta igre u prvom produžetku isključen je Al Mavas zbog drugog žutog kartona što je primoralo Sirijce da se potpuno povuku. Ukazanu šansu Kenguri su iskoristili u 109.minutu kada je Tim Kejhil svojim 50.golom u dresu reprezentacije doneo veliku radost navijačima na Olimpijskom stadionu u Sidneju!

Australija sada čeka rasplet u CONCACAF zoni i svog protivnika u odlučujućem baražu za odlazak u Rusiju!