Zvezdin rival i dalje bez pobede!

U 9.kolu nemačke Bundeslige sastali su se poslednji Keln i predposlednji Verder i odigrali onako kako nikom ne odgovara, bez golova 0:0!

Crni oblaci nadvili su se nad Rajn Enerdži stadionom u Kelnu. Već devet kola odigrano je u Bundesligi i tri u Ligi Evrope, a „Jarčevi“ ne znaju za pobedu! Od ekipe koja je ove sezone očekivala sigurnu nokaut fazu Lige Evrope i u najmanju rukuponovni plasman u Evropu, došli su u situaciju da se na polovini prvog dela sezone nalaze zakucani za dno tabele.

Nadali su se navijači da će se danas prvi put radovati pobedi svojih miljenika, a protivnik nije mogao biti idealniji, slabi Verder koji takođe ne zna za pobedu ove sezone, ali je do danas imao četiri remija.

Čak 18 udaraca na gol Verdera uputili su domaći, 11 u okvir gola, ali nisu uspeli da zatresu mrežu koju je začarao češki golman Jiri Pavlenka.

Miloš Jojić još jednom je bio starter i odigao sasvim solidan meč, ali nažalost bez vidljivog učinka. U 60.minutu dobio je žuti karton i izašao iz igre u 85. minutu.

Crvena zvezda dočekuje Keln u poslednjem kolu grupne faze Lige Evrope.